Panel Klienta

Referencje

Od ponad 5 lat świadczymy usługi z zakresu doradztwa personalnego, mające na celu pozytywne wspieranie procesów rekrutacyjnych w firmach zewnętrznych. Za ich realizację odpowiada zespół wykwalifikowanych specjalistów, których doświadczenie jest gwarantem najwyższych  jakości ich wykonania.  Nasze działania cechują się troską o Klientów, profesjonalizmem, a przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego z realizowanych przez nas projektów, czego rezultatem jest szerokie grono zadowolonych Klientów.

 • jooble_logo

  Jooble

 • evojam

  Evojam Sp. z o.o.

  Od pół roku korzystamy z usług firmy New –Invest Przemysław Bobrowski  z zakresu rekrutacji pracowników branży IT. Pracownicy New-Invest szukają dla nas programistów i musimy szczerze przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymywanych kandydatów. Jak również z profesjonalizmu konsultantów pracujących w firmie, którzy zawsze indywidualnie podchodzą do naszych wymagań i potrzeb.

 • LOGIN

  Logintrade S.A.

  Informujemy, że od ponad 2 lat korzystamy z usług firmy New-Invest Przemysław Bobrowski z zakresu rekrutacji pracowników z branży IT. Rekrutacja zawsze przebiegała w sposób profesjonalny, fachowy i terminowy bez żadnych zakłóceń. Z satysfakcją możemy polecić firmę New-Invest Przemysław Bobrowski, jako firmę godną zaufania.

 • OKE

  OKE Poland SP. Z O.O

  Informujemy, że od 27.10.2014r. korzystamy z usług firmy New-Invest Przemysław Bobrowski z zakresu rekrutacji pracowników branży IT. Rekrutacja zawsze przebiegała w sposób profesjonalny, fachowy i terminowy, a współpraca między Oke Poland a New-Invest Przemysław Bobrowski harmonijnie i bez zakłóceń. Z satysfakcją możemy polecić firmę New-Invest Przemysław Bobrowski, jako firmę godną zaufania, profesjonalną i wiarygodną a przede wszystkim nastawioną indywidualnie na klienta. Rekruterzy kierują do pracy pracowników z wysokim poziomem wiedzy i rzetelnych.

 • hurraCOM

  Hurra Communications Sp. z o.o.

  Rozpoczynając proces rekrutacyjny na stanowisko Administrator Linux skontaktowaliśmy się z firmą New-Inwest. Konsultanci tej firmy podeszli do naszych potrzeb w sposób zindywidualizowany i poświęcili sporo czasu aby dokładnie zapoznać się z charakterystyką zarówno stanowiska pracy, wymaganych kompetencji jak i niezbędnych cech osobowości. Rekomendowani kandydaci zostali zatrudnieni w naszej firmie i nadal pracują z nami. Współpracę z firmą New-Invest oceniam bardzo wysoko i polecam ze względu na ich wiedzę, fachowość i skuteczność.

 • eskk

  ESKK

  Współpracę z firmą New-Invest rozpoczęliśmy w roku 2014 i od tego czasu regularnie sięgamy po nią w procesach rekrutacyjnych na stanowiska wymagające umiejętności programistycznych i informatycznych. Bardzo wysoko oceniamy profesjonalizm i przygotowanie merytoryczne zespołu New-Invest, jego duże zaangażowanie, elastyczność, a przede wszystkim skuteczność w działaniach. Firma dysponuje bardzo szeroką bazą kandydatów w dziedzinie IT, dlatego proces rekrutacji przebiega szybko i sprawnie. Wszystkie do tej pory zlecone tej firmie przez nas rekrutacje zakończyły się sukcesem i z pełną świadomością możemy zarekomendować długotrwałą współpracę z New-Invest, zaliczając tę firmę do grona naszych zaufanych partnerów.

 • vimanet

  Vimanet

  Z firmą New-Invest współpracujemy w zakresie rekrutacji od 2011r. New-Invest realizuje dla nas usługi związane z pozyskiwaniem pracowników, począwszy od wyszukiwania kandydatów, sprawdzania ich kompetencji a skończywszy na wyborze kandydatów najlepiej odpowiadających profilowi naszej firmy i profilowi konkretnego stanowiska. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że jest to współpraca bardzo owocna. W dotychczasowych kontaktach firma New-Invest dała się poznać, jako solidny partner, realizując procesy rekrutacyjne w sposób odpowiadający wysokim standardom oraz wykazując się profesjonalizmem, zaangażowaniem i elastycznością.

 • property

  Property Group Sp. z o.o

  Firma Property Group Sp. z o.o., wydawca największego portalu nowych nieruchomości RynekPierwotny.pl, poleca usługi agencji personalnej New Invest w zakresie rekrutacji kadry specjalistycznej z branży informatycznej. Agencja New Invest, współpracując z nami od września 2013 roku do chwili obecnej, zapewniła nam skuteczną pomoc i profesjonalną obsługę, dzięki której pozyskaliśmy trzech, wysokiej klasy, specjalistów na stanowiska: – Programista Python – Web Developer – Front-end Developer. Od początku, współpraca układała się pomyślnie, dzięki dobremu kontaktowi z opiekunem naszej firmy oraz zrozumieniu naszych potrzeb i oczekiwań względem kandydatów. Z przyjemnością polecamy agencję New Invest jako sprawdzonego i wiarygodnego partnera biznesowego. Strona etyczna bez zastrzeżeń.

 • erancet

  Eracent Sp. z o.o.

  New-Invest służyło profesjonalną pomocą w czasie całego procesu rekrutacji. Od przedstawienia oferty, poprzez umawianie spotkań aż do podpisania i sfinalizowania umowy.

 • codewise

  CodeWise

  Niniejszym potwierdzam, że firma CodeWise sp. z o.o. Sp. K. korzysta z usług firmy New-Invest od marca 2013 roku i nadal jesteśmy w stałej współpracy. Firma New-Invest poszukiwała dla nas kandydatów na następujące stanowiska: Senior Java Developer, Android Developer, iOS Developer, Brand Manager, Online Marketing Manager, Media Buyer. Nadal wspiera nas przy poszukiwaniu odpowiednich osób na stanowisko Senior Front-End Developer oraz Software Developer in Test. Pracowników firmy rekrutacyjnej New-Invest cechuje dokładność, solidność oraz staranność w wykonywaniu swoich zadań. Zlecone przez nas projekty zostają zawsze realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy oraz z przyjemnością polecamy firmę New-Invest, jako rzetelnego partnera.

 • interlan

  InterLan

  Firma InterLAN Andrzej Kułkowski i Spółka – Sp.J z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6 informuje, że korzystała z usług firmy New-Invest w zakresie pozyskiwania nowych pracowników. New-Invest profesjonalnie i efektywnie realizowała powierzone zlecenie.

 • Tornel

  Tronel sp. z o.o.

  Współpracujemy z New Invest od wielu lat. Z sukcesem przeprowadziliśmy kilka procesów rekrutacyjnych w trudnej z punktu widzenia kadrowego branży IT.

Zaufali nam